Straipsniai apie dantų gydymą

Breketai – ir bjaurusis ančiukas virsta gulbe?

Jus ar Jūsų vaikus atstumia dėl kreivų dantų? Jaučiatės lyg bjaurusis ančiukas, su kuriuo niekas nenori draugauti? Šiuo klausimu į pagalbą Jums ateina odontologai ir įvairios dantų tiesinimo priemonės. Nors ir skamba kaip reklaminis šūkis, tačiau siekiama Jums suteiki tik kuo daugiau informacijos apie vieną iš tokių priemonių – breketus.

Kas gi yra tie breketai? Jų apibrėžimas skamba gana techniškai ir sudėtingai. Tai nenuimami ortodontiniai aparatai, skirti dantų tiesinimui bei sąkandžio anomalijų gydymui. O trumpai tariant, tai jūsų dantis ir galbūt net gyvenimą galintys pakeisti aparatai.

Kokio amžiaus turite būti? Dantų tvarkymas breketais gali būti pradėtas, kai sudygę visi nuolatiniai dantys. Taigi, maždaug nuo 12-13 metų amžiaus. Tiesa, kartais breketai dedami ir ankščiau, todėl kreiptis į specialistus galima ir net patartina anksčiau.

Ar breketais tvarkomi vyresnių žmonių dantys? Žinoma. Gydymą breketais galima pritaikyti bet kokio amžiaus pacientams. Tiesa, kartais pasitaiko, jog dėl amžiaus šis gydymas gali būti sudėtingesnis.

Kokios būna breketų rūšys? Dažnai vaikai tyčiojasi vieni iš kitų ir nešiojančius breketus vadina „metalinėmis burnomis“. Tačiau jų patyčios ne tik kad nemalonios, bet ir neteisingos. Taip, metaliniai breketai yra dažniausiai naudojama breketų rūšis. Tačiau jų esama ir kitokių rūšių: beligatūrinių ir keramikinių breketų.

Kuo gi skiriasi šie breketai?

Metaliniai breketai gali būti skirtingų dydžių, skirtis patogumu bei kitomis vidinėmis savybėmis. Pradėjus gydymą rezultatai pasiekiami po 1,5 ar 2 metų. Taip pat svarbu paminėti, jog kas mėnesį reikia lankytis pas odontologą-ortodontą. Tačiau, kaip jau minėta, tokie breketai pasirenkami dažniausiai, todėl jų naudingumas įrodomas daugybės žmonių pavyzdžiais.

Beligatūriniai breketai naudojami kiek rečiau, bet turi daugiau privalumų. Pacientai, kuriems taikomas gydymas beligatūriniais breketais, pas odontologą-ortodontą lankosi šiek tiek rečiau. Beje, toks gydymas trunka trumpiau nei gydymas metaliniais ar keraminiais breketais. Tačiau labai dažnai jų trūkumu laikoma tai, jog jie ne keramikiniai breketai.

Keramikiniai breketai dažnai giriami dėl to, jog jie mažiau pastebimi. Keraminiai breketai dažnai derinami su metaliniais, tačiau gydymas su jais trunka keliais mėnesiais ilgiau nei vien metaliniais.

Tačiau visa tai  nublanksta, kai pamatai rezultatus. Tai lyg tikra transformacija iš bjauraus ančiuko į dailios šypsenos gulbę. Taigi, jei jus vargina Jūsų kreivi ir negražūs dantys, kreipkitės į specialistus ir pasirūpinkite savo dantimis. Šypsena – ne tik džiaugsmo išraiška, bet ir galimybė parodyti pasauliui savo grožį.


Ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas yra taikomas netaisyklingai išdygusių dantų atstatymui į dantų lanką, netaisyklingo sąkandžio korekcijai bei veido ir žandikaulių sistemos sutrikimų gydymui ir profilaktikai. Ortodontinis gydymas sukuria gražią šypseną ir taisyklingą sąkandį, pagerina bendrą Jūsų sveikatą. Mūsų klinikoje ortodontinis gydymas taikomas naudojant metalinius breketus, beligaturius breketus, keramikinius breketus, safyrinius breketus, ortodontines ploksteles, funkcinius aparatus, retancinius aparatus.
 • Konsultacija 15€
 • Antspaudų nuėmimas (vienas žandikaulis) 15€
 • Ortodontinės plokštelės Nuo 140€
 • Funkcinis aparatas 250-270€
 • Metaliniai breketai (vienam žandikauliui) Nuo 400€
 • Keramikiniai breketai (vienam žandikauliui) 600€
 • Safyriniai breketai (vienam žandikauliui) 650€
 • Pakartotinis apsilankymas su plokštele 10-15€
 • Pakartotinis apsilankymas su breketais (vienam žandikauliui) 30-60€
 • Brekėtų nuemimas nuo vieno žandikaulio 45€
 • Retencinės vielutės klijavimas ant vieno žandikaulio 40-50€
 • Retencinė plokštelė - vieno žandikaulio 90€
 • Retencinė kapa (vieno žandikaulio) 90€
Pilnas kainininkas...
©2015 Sveiki Dantys - Visos teisės saugomos.