Straipsniai apie dantų gydymą

Kada reikalingas tik estetinis plombavimas?

Kas yra estetinis plombavimas? Tai procedūra, kurios metu beveik nepažeidžiant kietųjų audinių, grąžinama natūrali danties forma ir paviršius. Teigiama, jog tai labai natūralu, patvaru ir greita. Vieno apsilankymo metu galima sutvarkyti ne vieną dantį, o net keletą jų. Todėl šiuo būdu rezultatai akivaizdžiai ir greitai pasiekiami.

Kam gali reikėti estetinio plombavimo? Šios procedūros dažnai prireikia tiems, kurie dažnai dantimis kramto siūlus ir atlieka kitas procedūras su kietu maistu: gliaudo saulėgrąžas, traiško riešutus ir panašiai. Taip pat ji reikalinga tiems, kuriems dėl įvairiausių aplinkybių dantys nuskilinėja arba juose atsiranda skylučių.

Kada reikalingas tik estetinis plombavimas? Estetinio plombavimo pakanka tada, kai dantis nėra pažeistas ir tai daroma tik dėl estetinio vaizdo ir patogumo.

Ką dar svarbu žinoti? Prieš estetinį plombavimą svarbu pasitarti apie tai su odontologu. Taip pat būtina patikrinti burnos higieną. Estetiniam plombavimui dažnai reikalingas nuskausminimas. Prieš nuskausminimą taip pat reikėtų pasitarti apie šios procedūros sėkmę ir galimas pasekmes. Estetinio plombavimo procedūros kainos nėra mažos, tačiau „grožis reikalauja aukų“. Estetinis plombavimas Vilniuje, odontologijos klinikoje „Sveiki dantys“, kainuoja nuo 300lt. Taigi, norint susigražinti gražią šypseną, būtina į ją investuoti.

Kodėl verta tai daryti? Estetinis plombavimas dažniausiai taikomas dėl geresnės dantų išvaizdos. Tačiau tai naudinga ir todėl, kad dantims sugrąžinama ankstesnė būsena ir jie funkcionuoja kaip ankščiau. Tai leidžia ir toliau mėgautis mėgstamu maistu ir nesutrikdyti natūralios mitybos.


Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas - tai dantų restauracijos metodas, leidžiantis atkurti dantų anatominę formą, gražią sveiko danties spalvą ir skaidrumą bei blizgesį maksimaliai išsaugant danties kietuosius audinius.
  • Dantų estetinis plombavimas (priekinių dantų) 60-250€
  • Pavaškavimas (vieno danties) 15-30€
  • Estetiškai plombuotų dantų poliravimas (vieno danties) 10€
  • Estetiškai plombuotų dantų poliravimas (keturių dantų) 30€
  • Estetiškai plombuotų dantų poliravimas (šešių dantų) 40€
  • Estetiškai plombuotų dantų poliravimas (abiejų žandikaulių priekinių dantų) 60€
  • Krūminių dantų vainiko estetinis atstatymas 90-200€
Pilnas kainininkas...
©2015 Sveiki Dantys - Visos teisės saugomos.
X
Svarbi informacija dėl slapukų
Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų Privatumo taisyklės .